Facebook Pixel
Мілітарка

Угода про розсилки та інформування

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Ця Угода про розсилки та інформуванні (далі - Угода) відноситься до сайту Інтернет-магазину «Мілітарка», розташованому за адресою https://militarka.com.ua/, і до всіх відповідних сайтах, пов'язаних з сайтом https://militarka.com.ua/.

1.2. Сайт Інтернет-магазину «Мілітарка» (далі - Сайт) є власністю ФОП (ФОП) Шевченко І.Г. і проводить свою рекламну діяльність згідно з нормами українського законодавства.

1.3. Ця Угода регулює можливості комунікації між Адміністрацією сайту Інтернет-магазину «Мілітарка» (далі - Адміністрація сайту) і Користувачем даного Сайту шляхом SMS, MMS, E-mail і Viber повідомлень.

1.4. Адміністрація сайту залишає за собою право в будь-який час змінювати, додавати або видаляти пункти цієї Угоди без повідомлення Користувача.

1.5. Продовження використання Сайту Користувачем означає прийняття Угоди і змін, внесених до цієї Угоди.

1.6. Користувач несе персональну відповідальність за перевірку цієї Угоди на наявність змін в ньому.

1.7. SMS, MMS і E-mail-повідомлення, що надсилаються Користувачеві, можуть носити інформаційний або рекламний характер, повністю відповідаючи вимогам законодавства України в сфері реклами.

2. ПРАВА СТОРІН

2.1. Користувач Сайту, здійснюючи взаємодію з Сайтом, має право:

2.1.1. Підписатися на розсилку, залишивши в спеціальній формі на Сайті свої персональні дані у вигляді електронної пошти та телефону.

2.1.2. Здійснюючи покупку Товару або користуючись персональною сторінкою, користувач може повідомити Адміністрацію про небажання отримувати зворотний зв'язок, включаючи SMS, MMS, Viber, E-mail-повідомлення.

2.1.3. Користувач, роблячи покупку на Сайті, і не повідомляючи Адміністрацію про небажання отримувати зворотний зв'язок (SMS, MMS і E-mail-повідомлення), автоматично підтверджує, що його особисті дані можуть бути використані для зворотного зв'язку з ним шляхом SMS, MMS, Viber і E-mail-повідомлення, включаючи повідомлення рекламного характеру, що відповідають вимогам законодавства України.

2.1.4. Отримавши листа, SMS або MMS від Адміністрації Сайту, Користувач має право відмовитися від подальших розсилок через функціонал листи, настройки Viber, SMS або MMS повідомлень.

2.2. Адміністрація сайту в сфері здійснення комерційної і рекламної діяльності має право:

2.2.1. Направляти Користувачам, які погодилися на отримання зворотного зв'язку, SMS, MMS, Viber і E-mail послання комерційного та інформаційного характеру.

2.2.2. Виключати користувачів з ланцюжка розсилки без їх повідомлення.

2.2.3. Виключати Користувача з ланцюжка розсилок при наявності його усного або письмового прохання, використання функціоналу листи («Відмовитися»).

3. ДОДАТКОВІ УМОВИ

3.1. Адміністрація сайту не приймає зустрічні пропозиції від Користувача щодо змін цієї Угоди користувача.

3.2. На тексти листів, скрипти, фото-, аудіо- і відеодокументи, які направляються Адміністрацією Користувачу шляхом розсилок SMS, MMS, Viber і E-mail-повідомлень, поширюється Авторське право. Копіювання вищеописаних елементів, використання їх третіми сторонами без згоди на те Адміністрації заборонено.

Оновлено «12» квітня 2018 г.