Facebook Pixel
Мілітарка

Розміри

Таблиця розмірів взуття та довжини стопи

Розміри взуття ТМ LOWA

Розміри взуття ТМ 5.11

Розміри взуття ТМ HAIX

Як визначити розмір стопи

Таблиця чоловічого зросту

Типові ознаки чоловічих фігур

Розміри ременів

Розміри перчаток

Розміри головних уборів

Підібрати розміри чоловічого взуття навіть в режимі онлайн, наприклад, купуючи черевики в інтернет-магазині, не складе труднощів. Особливо якщо це армійські або тактичні моделі. Хоча розмірні сітки і можуть відрізнятися, залежно від країни або виробника, вони мають дуже детальний крок, і орієнтуючись по ним досить легко купити підходящу пару кросівок або черевиків.

Що потрібно знати, підбираючи розміри чоловічого взуття?

Як правило, таблиця розміру чоловічого взуття відрізняється залежно від країни-виробника й підбирати взуття потрібно з урахуванням таких факторів.

  1. За міжнародним стандартом, вимірювання здійснюється в міліметрах. Для цього здійснюють заміри від п'яти до кінчика великого пальця. При необхідності розмір чоловічого взуття округляється з точністю до 0,5 мм.
  2. В Європі прийнято вказувати виміри в сантиметрах по довжині устілки, яка повинна бути трохи більше ноги. Крок сітки становить 7 мм.
  3. Британське взуття має свої відмінності. Заміри проводять в дюймах з кроком в його третину, що становить приблизно 8,5 мм. Американський чоловічий розмір взуття вказується за такою ж системою вимірів.

Як правильно підібрати чоловічі розміри взуття?

Для точного підбору пари потрібно слідувати нехитрій схемі.

  • Виміряти довжину стопи від кінчика великого пальця до її закінчення на п'яті. Для чого найпростіше обвести її контур на папері. А до отриманого результату додати 2 мм.
  • Чоловічі розміри взуття можуть включати показник повноти стопи. Її вимірюють в найширшій частині – навколо кісточок пальців.
  • Орієнтуючись по представленій магазинами сітці конкретної моделі взуття, потрібно зіставити отримані дані з зазначеними параметрами.

Варто враховувати, що таблиця розміру чоловічого взуття може мати відмінності у конкретного виробника. І якщо ваш фактичний розмір має один показник, а компанія вказує інший, варто довіритися останній.