Facebook Pixel
Мілітарка

Про мережу магазинів "Мілітарка"

Перший магазин «Мілітарка» почав свою діяльність у 2005 році в Києві як проста точка продажів, яких багато. У нашому асортименті тоді були оригінальні армійські речі зі складів, які з яких-небудь причин вже не підходили української армії та активно розпродавалися. «Мілітарка» нині - це столична мережа магазинів, власне виробництво і чотири торгові марки.

Центральний магазин Мілітарка

Але найголовніше досягнення - довіра і визнання клієнтів з усієї країни. Ми пройшли цей шлях від звичайної торгової розкладки до мережі магазинів за 15 років завдяки вам!

Ідеологія

«Мілітарка» позиціонує себе як компанія, яка може запропонувати доступні українському населенню військову форму, взуття, спорядження та аксесуари. А також одяг для цивільних в таких стилях як: military, casual, street. Основним нашим принципом стала можливість представити в одному магазині все необхідне для будь-якої активної діяльності або захоплення: хоч військової служби, хоч повсякденного носіння й активного відпочинку.

Що ми виробляємо?

Починаючи з самого початку, команда компанії ставила за мету власне виробництво продукції, яка б мала гідну якість, але при цьому залишалася доступною для більшості громадян України. Наша мрія стала реальністю і сьогодні військторг "Мілітарка» може вам запропонувати:

  • Берци та тактичні кросівки.
  • Комплекти форми, для ЗСУ в статутному камуфляжі ММ-14, Національної гвардії, поліції, а також інші патерни, які зацікавлять користувачів.
  • Куртки, в тому числі ексклюзивні моделі М-65, виготовлені за технологією soft shell.
  • Тактичні штани.
  • Джогери в стилі military і casual.
  • Футболки з традиційних матеріалів і інноваційних тканин Coolmax.

Прапор Мілітарки на горі Петрос

подяка

Місія Мілітарка ™

Наша місія - розв'язання ваших проблем. Ми знаємо, як важко буває вкластися в український сімейний бюджет при покупці спорядження, якісних одягу і взуття. Без політичних гасел і у мінливих умови сучасності ми просто робимо свою роботу, удосконалюючи продукцію, шукаючи нові, сучасні матеріали, з огляду на тенденції розвитку виробництва та побажання наших клієнтів. А ще, «Мілітарка» тримає ціни, хоча це, часом, дуже складно.

Про команду

Команда «Мілітаркі» - люди, які самі використовують спорядження і предмети гардероба, які пропонуються клієнтам. Це дозволяє отримати більш точне розуміння того, що потрібно поліпшити, і на які умови розрахована та чи інша модель. Серед нас є ветерани ЗСУ та НГУ, страйкболісти, мисливці та рибалки, туристи.

Мілітарка вибір країни 2022

 

 

 

Щоб продукція Мілітарка ™ ні в чому не поступалася європейським брендам, ми постійно відстежуємо новинки спорядження, впроваджуючи нові технології, пропонуючи сучасні розробки. До того ж компанія активно співпрацює і є партнером вітчизняних брендів, наприклад такого як M-Tac ™ який вже зарекомендував себе на ринках України та близького закордоння.

 

 

 

Патент Війскторг Мілітарка Патент Війскторг Мілітарка Патент Війскторг Мілітарка Патент Війскторг Мілітарка