Facebook Pixel
Мілітарка

Мілітарка перша у категорії "Магазин тактичного одягу та спорядження 2022"

Мілітарка перша у категорії "Магазин тактичного одягу та спорядження 2022"

Компанія "Мілітарка" стала першою в категорії "Магазин тактичного одягу та спорядження 2022". Ця подія відзначена нагородою аналітичного центру "Вибір країни"

2022 рік став роком випробувань для України та кожного українця. Збройне вторгнення РФ 24.02.2022 ставило, як ми тепер знаємо, метою знищення української державності. Але на щастя планам агресора не судилося збутися. Український дух виявився міцнішим за сталь, зламавши натиск і змусивши відступати як вважалося раніше "другу армію світу". Військові, поліцейські, територіальна оборона, ДСНС та медики, працівники енергетичної та транспортної інфраструктури, волонтери та прості люди згуртувалися перед загрозою, чинивши їй опір, який без перебільшень увійде в історію.

Воєнторг Мілітарка у важкий 2022 рік не припинив своєї діяльності, попри постійні обстріли, діяльність ДРГ, які перебували в українській столиці. Як і в тому тяжкому лютому, так і наприкінці 2022 року ми стабільно займалися продажем військового екіпірування, тактичного спорядження, аксесуарів тактичної медицини та інших товарів для військових потреб. Також наша компанія неодноразово надавала підтримку волонтерам та військовим. Зокрема, Мілітарка була однією з тих, хто придбала та передала позашляховик для 59 бригади, багажне відділення якого було завантажено необхідним для наших захисників. Варто окремо відзначити, що ми не лише не припинили виробництво продукції під брендом Мілітарка™, а й розширили її асортимент, доповнивши його абсолютно новими позиціями. Виробники, які з певних причин не змогли постачати свою продукцію, були оперативно замінені в нашому асортименті новими позиціями, покриваючи колосальний попит на якісний одяг, взуття, спорядження та аксесуари для військових.

Нагороду у категорії "Магазин тактичного одягу та спорядження 2022" було отримано "Мілітаркою" за результатами фінансово-економічного та репутаційного аналізу. Підставою для нагородження компанії є результати дослідження за авторською технологією "Споживчих уподобань" (AR-FCE), що включає оцінку надійності та ринкових позицій, аналіз показників якості, популярності та репутації організації серед споживачів.

Дякуємо за високу експертну оцінку! Ми цінуємо довіру споживачів і підтримуватимемо високий рівень продукції, сервісу, оперативність поставок та відправок покупцям у кожен куток вільної та незламної України! І нехай 2024 стане роком військового тріумфу України та беззаперечної перемоги нашої країни над ворогом.

Слава Україні!

З повагою, колектив "Мілітарки"

Магазин тактичного одягу та спорядження 2022 Мілітарка Вибір країни