Facebook Pixel
Мілітарка

ОПТовим покупцям мережі Мілітарка

Ви напевно знаєте формулу «Гуртом дешевше» і багато купуєте в мережі військторгу «Мілітарка»? Ловіть вигоди! Станьте нашим ГУРТовим покупцем або партнером і ви отримаєте свою унікальну знижку на асортимент! Як це зробити?

  1. Зареєструйтеся на сайті.
  2. Зателефонуйте за допомогою одного з телефонів 044 390 2743, 067 301 1848, 066 616 3133, 093 170 38 08, скажіть, що хочете стати оптовим покупцем. Назвіть логін та адресу електронної пошти, під якими ви зареєстровані на сайті «Мілітарка».
  3. Дайте відповіді на кілька запитань нашого менеджера.
  4. Отримайте персональні знижки та бонуси!

Також для зручності гуртових покупців є спеціальна версія інтернет-магазину Мілітарка – https://militarka.ua/

Все, що потрібно після переходу на вказаний вище сайт – зареєструватися та отримати підтвердження від нашого відділу ГУРТових продажів. Купуйте необхідні партії товару швидко, зручно та з індивідуальним підходом наших менеджерів!

ОБ `ЄМ? ЯКИЙ ОБ'ЄМ?!

Ми розглядаємо варіанти співпраці при стабільних замовленнях від 1000 гривень на місяць. Вам потрібно більше товару? Відмінно, ви отримаєте більшу персональну знижку!

А ЩЕ ВАРІАНТИ Є? МЕНІ ПОТРІБЕН DROPSHIP!

Крім індивідуальних гуртових знижок, регулярних поставок за укладеними договорами, також можлива формула роботи «Дропшип» (Dropship). Ви заповнюєте нашим товаром свій сайт, минаючи власний склад і витрати на його утримання. Ми гарантуємо високу оперативність обробки замовлень і відправки потрібного товару вашим клієнтам.

З КИМ МИ ГОТОВІ ПРАЦЮВАТИ?

З усіма, хто потребує якісного військового спорядження та форми:

  • фізичні особи;
  • волонтери, військові;
  • ФОП всіх категорій;
  • ТОВ і підприємства інших форм власності.

При необхідності укладення довгострокових контрактів або ж для отримання необхідної документації – пишіть нам на пошту [email protected]

ЧОМУ КУПУВАТИ ГУРТОМ У НАС ВИГІДНО?

- По-перше, ви гарантовано отримуєте персональну систему знижок на різні категорії товару. Чим більше партія – тим більша знижка.

- По-друге, «Мілітарка» – стабільна мережа військторгів, яка вже понад 15 років представлена ​​на ринку. Ми не закриємось за першої ж кризи.

- По-третє, на наших вітринах – понад 15 000 товарів різних видів та типів. Все, що потрібно – в одному місці, з одним договором. Тут і камуфляж ГУРТом, і взуття всіх видів, і аксесуари з армійської фурнітурою. Забудьте про мільйон підрядників – все є тут і зараз!

- По-четверте, з багатьма виробниками військового та мілітарі-спорядження західної Європи й США ми працюємо минаючи посередників. А це навіть без знижок приємно позначається на цінах.

- По-п'яте, ми просто раді кожному покупцеві. Ніякого знеособлення, як це часто буває у великих гуртових мережах. Ми з вами й для вас, а не навпаки.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? ТЕЛЕФОНУЙТЕ! 044 390 2743, 067 301 1848, 066 616 3133, 093 170 38 08