Facebook Pixel
Мілітарка

Кросівки M-tac

Позиції 1-24 з 88

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
 1. M-Tac Кросівки TRAINER PRO чорні / сірі M-Tac Кросівки TRAINER PRO чорні / сірі
  Артикул: GT-13446-2-BKGR
  Рейтинг:
  100%
  Спеціальна ціна 949 грн Звичайна ціна 1050 грн
 2. M-Tac Кросівки TRAINER PRO Navy Blue M-Tac Кросівки TRAINER PRO Navy Blue
  Артикул: GT-13446-2-NV
  Рейтинг:
  100%
  Спеціальна ціна 949 грн Звичайна ціна 1050 грн
 3. M-Tac кросівки Trainer Pro Gen.II чорні / сірі M-Tac кросівки Trainer Pro Gen.II чорні / сірі
  Артикул: GT-T12R-BKGR
  Спеціальна ціна 999 грн Звичайна ціна 1200 грн
  Немає у наявності
 4. M-Tac кросівки Summer Pro M-Tac кросівки Summer Pro койот
  Артикул: MTC-803320-COY
  Рейтинг:
  100%
  Спеціальна ціна 1550 грн Звичайна ціна 1650 грн

Позиції 1-24 з 88

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Ще п'ять років тому, згадка про вітчизняне взуття могло викликати лише посмішку. Ну не пропонували наші виробники доступні і якісні вироби для спорту та активного проведення часу. Сьогодні ж, одну з лідируючих позицій ринку займають кросівки М-Так – продукція молодого, українського бренду. Залежно від обраної моделі – спортивної або тактичної, це буде повноцінний, якісний виріб, а головне, за вартістю доступніший, ніж моделі від зарубіжних іменитих брендів.

Кросівки М-Так – гарантія якості та зручності

Від M-Tac кросівки можна придбати для двох напрямків – спортивні і тактичні. І ті, і інші будуть відмінної якості та володіти всіма необхідними характеристиками.

До перших, можна віднести дві лінійки – Trainer Pro і Viper. Вони спеціально розроблені для занять в спортзалі або на свіжому повітрі. Мають невелику вагу, відмінну, підошву з амортизуючими властивостями, вентильований верх. Зовнішній дизайн дозволяє їх використовувати й для щоденного носіння по місту. Матеріали та пошив на належному рівні, вироби не рвуться навіть після сезону інтенсивної експлуатації.

Тактичні кросівки M-Tac – лінійки різноманітних моделей, основним завданням для яких ставилося несення військової служби, патрулювання і виконання різних завдань в самих екстремальних умовах. Якщо розглянути будь-який з пропонованих варіантів: Patrol, Leopard, Luchs тощо, то, незважаючи на різний зовнішній дизайн можна відзначити їх якісне пошиття та наявність специфічних деталей, характерних саме для тактичного взуття.

 • Бензо- маслостійка, тракторна підошва.
 • Захист п'яти і носка.
 • Міцна фіксація за допомогою шнурівки.
 • Вентиляція внутрішнього обсягу взуття.
 • Анатомічні устілки.

Але головне, купити кросівки M-Tac з тактичним функціоналом можна й для повсякденного носіння або нескладних туристичних маршрутів. Вони мають продуманий зовнішній дизайн, який не видаватиме в своєму власнику постійного клієнта військторгу. І все це вдало поєднується з практичністю і зручністю.

Купити кросівки M-Tac на будь-який бюджет!

У ціновій політиці, найближчий конкурент українського бренду, польська компанія Mil-Tec. Однак навіть вартість їхніх виробів трохи дорожче. А за якістю тактичні кросівки M-Tac нічим не поступаються і навіть перевершують деякі моделі. Але ціна, вітчизняних буде нижчою. Це досягається за рахунок декількох факторів.

 • Українське виробництво обходиться дешевше, в порівнянні з зарубіжними підприємствами.
 • Використання для пошиття вітчизняних матеріалів.
 • Заміна дорогих брендових мембран, тканин та фурнітури більш дешевими, але менш відомими імпортними аналогами.
 • Відсутність мита за ввезення партій продукції, матеріалів, а також патентних виплат.
 • Купити кросівки M-Tac можна безпосередньо без різних посередників і дилерів, які завищують вартість товару.

У підсумку, будь-які від M-Tac кросівки за вартістю доступніше і дешевше, ніж будь-які брендові та навіть менш відомі аналоги. Крім того, важливо те, що такі види продукції не пропонують відомі виробники спортивного й outdoor взуття.

Купити кросівки M-Tac пропонує й інтернет-магазин «Мілітарка». Ми є торговим партнером українського бренду, саме тому наші ціни на продукцію майже такі як від виробника. Серед асортименту товарів є вся продукція, включаючи лінійки тактичного та спортивного взуття. Колір, розмір і модель дуже легко вибрати, використовуючи функціонал сайту «Мілітарка», а наші менеджери оформлять доставку в будь-який регіон країни в найкоротші терміни.