Facebook Pixel
Мілітарка

Черевики Алігатор

8 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

8 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Сьогодні на ринку тактичного взуття можна знайти і купити будь-які моделі і бренди, було б лише бажання та певна сума грошей. Однак найчастіше ми орієнтуємося за двома критеріями – гарна якість і прийнятна ціна. І якщо купуючи продукцію таких виробників як Lowa або 5.11 доводиться переплачувати ще й за ім'я, то черевики Алігатор від вітчизняного бренду M-Tac доступні в середній ціновій категорії. При цьому вони зручні, якісно збиті, а зовнішній дизайн робить їх універсальними.

Чим хороші черевики Алігатор?

Бренд M-Tac" позиціонує черевики Алігатор як тактичні, а це значить, що вони володіють певним комплексом якостей, необхідних для виконання в першу чергу військових, багатоцільових завдань.

  • Невелика маса пари. Сприяє меншому навантаженню на м'язи ніг. Навіть туристи знають, що вага взуття прямо пропорційна пройденій відстані.
  • Міцність матеріалів та фурнітури. Черевики Алігатор відгуки мають лише позитивні завдяки цьому факту. Верх це комбінація нейлону і замші, які міцні, виносять багаторазові чистки, а також швидко висихають. Підошва зафіксована способом прямого приливу.
  • Захисні якості. Носок і п'ята добре захищені від ударів загинами підошви з термопластику. Крім того, берці Алігатор фіксують гомілковостопний суглоб від вивихів при русі по пересіченій місцевості.
  • Дихаючі властивості. Черевики мають мембранний шар, який буде сприяти швидкому висиханню внутрішнього обсягу й відмінній вентиляції стопи при інтенсивному русі.
  • Зручна шнурівка. Шнурки протягнуті в тканинні петлі, у верхній частині кріпляться за гачки. Таким чином, дану модель черевиків можна дуже швидко зняти на привалі або моментально взути при необхідності.

Крім того, вони мають розвинений протектор, що поліпшить стійкість при русі на слизьких поверхнях, особливо схилах або в міських умовах взимку.

Кому варто черевики Алігатор купити в Україні?

Черевики Алігатор купити в Україні може будь-хто, а завдяки набору корисних функцій і зовнішньому дизайну, сфера їх застосування дуже широка.

В першу чергу це оптимальний варіант взуття для силовиків, військовослужбовців, охоронців. Тобто тих людей, у яких виконання службових обов'язків пов'язане з тривалим рухом по пересіченій місцевості або в умовах міста. Патрулювання або обходи території, що охороняється – це стихія даної моделі від бренду M-Tac.

Купити черевики Алігатор можуть і ті, хто вважає кращим простий, лаконічний і практичний гардероб. Зовнішній дизайн пари відмінно підходить і під цивільний варіант джинсів, і під тактичні штани. При цьому, вони будуть зручними в весняно-осінній період навіть в місті, а з використанням відповідних шкарпеток навіть ранньою зимою.

Берці Алігатор купити варто і як більш доступну альтернативу треккінгового взуття. Похідні умови багато в чому схожі з тими, які очікують бійця на маршах: вода, спека, довгі маршрути. Вони будуть захищати ноги від травм, суглоби від вивихів, а мембрана і вологостійкі якості забезпечать комфорт навіть в дуже вологу погоду.

Де берці Алігатор купити?

Нові армійські берці Алігатор купити в Україні можна в мережі магазинів, а також на сайті ТМ «Мілітарка». Зробити це варто з кількох причин:

  • товар тільки від виробника, ніяких автентичних копій і підробок;
  • великий вибір розмірів, а також забарвлень моделі Алігатор;
  • можливість купити черевики Алігатор з доставкою в будь-яку точку країни в найкоротші терміни;
  • гарантії повернення і обміну, пари черевиків, що не підійшли.

А головне, команда ТМ «Мілітарка» допоможе в питанні вибору з повним консультаційним супроводом.